Piiblitund Pühalepa palvemajas iga kuu esimesel teisipäeval kell 18.00
Palve- ja laulutund Pühalepa palvemajas iga kuu kolmandal teisipäeval kell 18.00, peale palvetundi osaduskohv.

8.12.11

Eesti Evangeelses Vennastekoguduses on ilmunud Vaimulikud loosungid 2012.

Tegemist on ülemaailmse vennastekoguduse loosungiraamatu 282. väljaandega. Traditsiooniliselt sisaldab loosungiraamat kahte piiblisalmi igaks päevaks ning nendega haakuvat vaimulikku mõttetera. Nendele põhitekstidele lisaks pakub loosungiraamat ka viitesüsteemi põhjalikumaks pühakirja lugemiseks. Uue aasta eestikeelsesse loosungiraamatusse on võrreldes varasemaga lisatud ülevaade vennastekoguduse ajaloost ja täna tegutsevate palvemajade lühiinfo. Samuti sai kohendatud väljaande kaanekujundust.
Vaimulikud loosungid tahavad toetada kristlast tema igapäevasel teekonnal. Hommikul loetud piiblisalmi saab kanda südames kõikide argitoimetuste keskel – ja märgata, kuidas Jumal meiega oma Sõna kaudu kõneleb, meid juhib. Loosungiraamat on hea abiline koguduseliikmete praktilises usuelus; seda võib tänutäheks kinkida kiriku töötegijatele, viia kodukülastuse puhul vanuritele jne.
Loosungiraamatut saab soetada Eesti Evangeelse Vennastekoguduse keskusest Tallinnas (Endla tn 68, tel 6608004, e-post info@vennaste või marek.roots@eelk.ee). Raamat viiakse müüki ka EELK Konsistooriumisse, Logose raamatupoodi Tallinnas, Tartu Pauluse Raamatupoodi – ja kõikidesse kogudustesse, kes loosungiraamatut soovivad.
Õnnistatud loosungiraamatu kasutamist 2012. aastal!